درباره ما

تاریخچه شبکه موج:

شبکه موج یکی از زیر مجموعه های شرکت موج سازان اصفهان است که تحت عنوان شرکت سهامی خاص فعالیت خود را از سال 1396آغاز نمود. حوزۀ فعالیت شبکه موج، ارائه خدمات و محصولات شرکت های تجاری تراز اول بصورت آنلاین، روی وب آدرس www.shabakehmoj.ir است.

نظر به رشد روز افزون دنیای دیجیتال و تبلیغات در کلیه زمینه فعالیتها در جهان و شروع شتابنده آن در کشور، ایجاد و بهره‌برداری از فضای تبلیغاتی جهت معرفی و راه‌اندازی کسب و کارهای محلی از جایگاه خاصی در کشور برخوردار میباشد، این نقیصه در شهرهای بزرگ کشور به جز تهران به وضوح دیده میشود، با اجرای این طرح بر آن هستیم تا بتوانیم فضای تبلیغاتی – تجاری منحصر به‌فردی در یازده استان برتر کشور با ایجاد محتوای تبلیغاتی پرمخاطب بدست آوریم و سپس در سایر نقاط ایران آن را توسعه میدهیم.

معرفی طرح:

طرح مذکور یکی از کسب وکارهای نوین چندگانه بوده که از ترکیب چندین زمینه فعالیت کسب و کار شامل فعالیتهای تجاری، تبلیغاتی، دیجیتالی و سرگرمی بدست می‌آید.

سینرژی حاصل از ترکیب این کسب و کار، شرایطی را ایجاد خواهد نمود که برای کلیه مشتریان و صاحبان کسب و کار، جذابیت‌های منحصربه فرد را بوجود خواهد آورد. در کنار این کسب و کار با بهره گیری از مزایای موجود در همکاری با کانون های تبلیغاتی، شرایط جذابتری را برای مشتریان و صاحبان کسب و کار به وجود می‌آورد. همچنین پخش آگهی عمومی شبکه موج و نشان آگهی بصورت انبوه در مراکز عمومی صورت خواهد گرفت.

  • افزایش مشتری و فروش به دلیل تشویق خریداران به خرید از فروشگاههای عضو طرح
  • بهره‌گیری از تبلیغات وسیع و بینظیر بدون هزینه
  • قرار گرفتن در شبکه فروشگاههای برتر شهر
  • راه‌اندازی خرید آنلاین در سایت داریس در فاز دوم طرح راه‌اندازی میشود.
  • اپلیکیشن داریس جهت باشگاه مشتریان در فاز دوم طرح راه‌اندازی میشود.

هدف شبکه موج

شبکه موج درصدد است تا با بکارگیری شیوه های نوین تبلیغاتی و استفاده از قدرت خرید گروهی، در حوزه خرید روشی را رواج دهد که از یک سو برای صاحبان کالاها و خدمات سودآور باشد، و از سوی دیگر برای مشتریان و خریداران صرفۀ اقتصادی بالایی داشته باشد؛ ارائه روشی که در آن خریدار و فروشنده به یک اندازه سود می برند. فارغ از تشریفات، عناوین شغلی و مراتب سازمانی، شبکه موج متشکل از متخصصان و کارشناسان حوزه تجارت الکترونیک، مدیریت و IT است. شبکه موج با تمرکز بر روی یک کالا یا سرویس به‌صورت روزانه، هم فرایند انتخاب را برای کاربران آسان می‌کند و هم با استفاده از قدرت خرید گروهی، کالای مورد‌نظر را به قیمتی عرضه می‌کند که به سختی می‌توان از خرید آن صرف‌نظر نمود.

هدف ما در شبکه موج ارائه بهترین خدمات و کالاها با بیشترین درصد تخفیف است تا امکان استفاده از بهترین‌ها را با بیشترین امکان دسترسی و هیجان برای همگان فراهم کنیم که همه این موارد با استفاده از قدرت خرید امکان‌پذیر شده است.

چشم انداز و ماموریت

هدف ما در شبکه موج تبدیل‌شدن به بزرگ‌ترین بستر تجارت و تبلیغات در ایران است تا با استفاده از راه‌کار معرفی جدیدترین‌ها در سطح کشور و قیمت‌های مناسب بتوانیم بستر ارتباطی تمامی صاحبان کسب‌وکار با مشتریان بالقوه باشیم. ما معتقدیم تجارت الکترونیک و اینترنت، بسترهای دنیای جدیدی برای ارتباط این دو گروه و معرفی آنان به یکدیگر است. ما در شبکه موج بزرگ‌ترین نقش را در این فضا ایفا خواهیم کرد.

مزایای شبکه موج

با استفاده از این روش، همه روزه پیشنهادات متنوعی از انواع کالاها، خدمات، تفریحات و سرگرمی‌های تازه و جذاب روی سایت شبکه موج قرار می‌گیرد که خریداران می‌توانند با استفاده از تخفیف‌های 20 تا 99 درصدی، این پیشنهادات ویژه را خریداری کنند.